Standen

Jeugd 
J8E1 - Niveau 2
J8E1 zaal - Niveau 2
J8E2 - Niveau 3
J8E2 zaal - Niveau 3
JE1 - Niveau 3
JF1 - Niveau 1
M8E1 - Niveau 3
M8E1 zaal - Niveau 2
M8E2 - Niveau 3
M8E2 zaal  - Niveau 3
M8E3 - Niveau 4
ME1 - Niveau 3
ME2 - Niveau 3
ME3 - Niveau 5
ME4 - Niveau 4
ME5 - Niveau 4
MF1 - Niveau 1
MF2 - Niveau 1
MF3 - Niveau 1
MF4 - Niveau 1
Junioren 
JB1 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal JB5 12 34 11 1 0
2 Bennebroek JB3 13 26 8 2 3
3 HIC JB3 12 24 8 0 4
4 Purmerend JB1 13 14 4 2 7
5 Saxenburg JB1 13 14 4 2 7
6 Myra JB1 12 10 3 1 8
7 Pinoké JB5 9 9 2 3 4
8 AthenA JB4 12 7 2 1 9
JB1 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance JB3 12 32 10 2 0
2 HBS JB3 12 25 7 4 1
3 Rood-Wit JB4 12 22 7 1 4
4 Overbos JB1 12 20 6 2 4
5 Terriërs JB2 12 10 2 4 6
6 Saxenburg JB1 12 5 1 2 9
7 Castricum JB2 12 4 1 1 10
JC1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam JC6 9 19 7 1 1
2 Saxenburg JC1 9 15 5 0 4
3 Hisalis JC2 9 15 5 0 4
4 Abcoude JC3 9 15 5 0 4
5 Pinoké JC5 9 7 2 1 6
6 FIT JC4 9 6 2 0 7
JD1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam JD3 9 22 7 1 1
2 AthenA JD4 9 15 4 3 2
3 Hurley JD4 9 14 4 2 3
4 Rood-Wit JD4 9 14 4 2 3
5 Westerpark JD2 9 10 3 1 5
6 Saxenburg JD1 9 1 0 1 8
JD1 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Purmerend JD2 12 26 8 2 2
2 Xenios JD4 12 23 6 5 1
3 Magnus JD1 12 22 7 1 4
4 Westerpark JD2 12 17 4 5 3
5 Terriërs JD2 12 15 4 3 5
6 Hoorn (WFHC) JD2 12 8 2 2 8
7 Saxenburg JD1 12 5 1 2 9
MA1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Overbos MA1 13 36 12 0 1
2 Mijdrecht MA1 13 29 9 2 2
3 Strawberries MA1 13 26 8 2 3
4 Saxenburg MA1 13 18 5 3 5
5 IJburg MA1 13 14 4 2 7
6 Alliance MA2 13 12 3 3 7
7 Kikkers MA1 13 8 2 2 9
8 Rood-Wit MA2 13 6 2 0 11
MA1 zaal - Sub-topklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké MA2 12 25 7 4 1
2 FIT MA1 12 23 7 2 3
3 Purmerend MA1 12 21 7 0 5
4 Amstelveen MA1 12 21 6 3 3
5 Abcoude MA1 12 15 4 3 5
6 IJburg MA1 12 11 3 2 7
7 Saxenburg MA1 12 3 1 0 11
MA11C zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Xenios MA2 12 28 8 4 0
2 Westerpark MA1 12 20 6 2 4
3 AthenA MA3 12 20 6 2 4
4 Kraaien MA2 12 17 5 2 5
5 Saxenburg MA11C 12 13 4 1 7
6 HBS MA2 12 13 4 1 7
7 Kikkers MA2 12 9 3 0 9
MA2 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Overbos MA2 13 36 12 0 1
2 FIT MA2 13 33 11 0 2
3 Saxenburg MA2 13 21 7 0 6
4 Alkmaar MA3 13 21 7 0 6
5 Terriërs MA2 13 17 5 2 6
6 Hermes MA1 13 14 4 2 7
7 Westerpark MA2 13 8 2 2 9
8 Rood-Wit MA5 13 3 1 0 12
MA2 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance MA3 12 33 11 0 1
2 Myra MA2 12 24 8 0 4
3 Bennebroek MA2 12 22 7 1 4
4 Kikkers MA3 12 17 5 2 5
5 Zandvoort MA1 12 11 3 2 7
6 Saxenburg MA2 12 10 3 1 8
7 HBS MA4 12 6 2 0 10
MA3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar MA6 13 39 13 0 0
2 Bennebroek MA4 13 27 9 0 4
3 Overbos MA4 13 26 8 2 3
4 Magnus MA1 13 18 6 0 7
5 Haarlem MA4 13 17 5 2 6
6 Terriërs MA3 13 13 4 1 8
7 Saxenburg MA3 13 9 3 0 10
8 Alliance MA6 13 4 1 1 11
MA3 zaal - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Castricum MA3 12 31 10 1 1
2 Uitgeest MA2 12 28 9 1 2
3 Hermes MA2 12 25 8 1 3
4 Magnus MA1 12 18 6 0 6
5 Alkmaar MA5 12 15 5 0 7
6 Haarlem MA4 12 7 2 1 9
7 Saxenburg MA3 12 0 0 0 12
MB1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 IJburg MB2 13 29 9 2 2
2 Saxenburg MB1 13 27 8 3 2
3 AthenA MB3 13 27 8 3 2
4 HBS MB2 13 23 7 2 4
5 Uitgeest MB1 13 18 5 3 5
6 Strawberries MB1 13 11 3 2 8
7 Overbos MB2 13 8 2 2 9
8 Haarlem MB2 13 4 1 1 11
MB1 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AthenA MB3 12 20 6 2 4
2 HBS MB2 12 20 6 2 4
3 FIT MB1 12 19 6 1 5
4 Xenios MB2 12 19 6 1 5
5 Saxenburg MB1 12 16 5 1 6
6 Qui Vive MB2 12 15 4 3 5
7 IJburg MB2 12 11 3 2 7
MB2 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley MB3 12 32 10 2 0
2 Saxenburg MB2 12 29 9 2 1
3 HIC MB3 12 17 5 2 5
4 FIT MB3 12 13 3 4 5
5 Overbos MB4 12 12 3 3 6
6 Waterland MB1 6 11 3 2 1
7 Myra MB4 12 11 3 2 7
8 Pinoké MB5 12 1 0 1 11
MB2 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HIC MB2 12 31 10 1 1
2 Hurley MB3 12 24 7 3 2
3 AMVJ MB2 12 23 6 5 1
4 Saxenburg MB2 12 21 6 3 3
5 Pinoké MB3 12 12 4 0 8
6 VVV MB2 12 7 2 1 9
7 Amstelveen MB2 12 1 0 1 11
MB3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Strawberries MB3 12 30 10 0 2
2 Kikkers MB4 12 24 8 0 4
3 HIC MB4 12 16 5 1 6
4 Alkmaar MB5 12 15 4 3 5
5 Rood-Wit MB5 12 14 4 2 6
6 Westerpark MB3 12 13 4 1 7
7 Saxenburg MB3 12 10 3 1 8
8 Amsterdam MB6 6 9 3 0 3
MB4 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hisalis MB4 12 31 10 1 1
2 Myra MB5 12 25 8 1 3
3 IJburg MB6 12 22 7 1 4
4 AthenA MB6 12 22 7 1 4
5 Saxenburg MB4 12 20 6 2 4
6 AMVJ MB4 6 5 1 2 3
7 Strawberries MB4 12 4 1 1 10
8 VVV MB3 12 1 0 1 11
MC1 - Subtopklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Myra MC1 9 20 6 2 1
2 Saxenburg MC1 9 19 6 1 2
3 Alliance MC2 9 13 3 4 2
4 Hisalis MC1 9 12 3 3 3
5 Strawberries MC1 9 7 2 1 6
6 Bloemendaal MC2 9 4 1 1 7
MC1 zaal - Sub-topklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AthenA MC1 12 31 10 1 1
2 Amstelveen MC1 12 20 6 2 4
3 Saxenburg MC1 12 18 5 3 4
4 Alliance MC2 12 17 5 2 5
5 Pinoké MC2 12 15 5 0 7
6 Westerpark MC1 12 11 3 2 7
7 HBS MC1 12 8 2 2 8
MC12 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Terriërs MC12 12 31 10 1 1
2 HIC MC12 12 26 8 2 2
3 Xenios MC12 12 21 6 3 3
4 Kikkers MC12 12 15 4 3 5
5 AMVJ MC13C 12 12 3 3 6
6 Saxenburg MC12 12 10 2 4 6
7 Qui Vive MC12 12 2 0 2 10
MC2 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Abcoude MC1 9 19 5 4 0
2 Saxenburg MC2 9 18 5 3 1
3 Purmerend MC1 9 13 3 4 2
4 Rood-Wit MC2 9 8 2 2 5
5 Alliance MC3 9 8 1 5 3
6 IJburg MC2 9 5 1 2 6
MC2 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Myra MC12 12 24 7 3 2
2 FIT MC1 12 24 7 3 2
3 Amstelveen MC12 12 23 7 2 3
4 Purmerend MC1 12 22 7 1 4
5 Saxenburg MC2 12 16 5 1 6
6 HBS MC2 12 10 3 1 8
7 Pinoké MC3 12 1 0 1 11
MC3 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MC3 9 23 7 2 0
2 Bennebroek MC2 9 18 5 3 1
3 Amsterdam MC4 9 13 3 4 2
4 Alliance MC5 9 10 3 1 5
5 Haarlem MC2 9 10 3 1 5
6 Purmerend MC2 9 1 0 1 8
MC3 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MC3 12 25 8 1 3
2 Reigers MC2 12 25 7 4 1
3 Alliance MC5 12 23 7 2 3
4 Strawberries MC3 12 18 6 0 6
5 HBS MC4 12 18 5 3 4
6 Xenios MC3 12 12 4 0 8
7 Alkmaar MC3 12 0 0 0 12
MC4 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Spaarndam MC1 9 18 5 3 1
2 AthenA MC5 9 18 5 3 1
3 Alliance MC8 9 15 4 3 2
4 Saxenburg MC4 9 11 3 2 4
5 Hermes MC2 9 7 2 1 6
6 Xenios MC4 9 5 1 2 6
MC4 zaal - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Terriërs MC3 12 32 10 2 0
2 Abcoude MC12 12 29 9 2 1
3 Spaarndam MC2 12 22 7 1 4
4 Haarlem MC4 12 15 4 3 5
5 Rood-Wit MC5 11 10 3 1 7
6 Saxenburg MC4 12 10 3 1 8
7 Bloemendaal MC5 11 0 0 0 11
MC5 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers MC4 9 27 9 0 0
2 Bloemendaal MC6 9 18 6 0 3
3 Xenios MC5 9 16 5 1 3
4 Hisalis MC6 9 7 2 1 6
5 Alkmaar MC7 9 6 2 0 7
6 Saxenburg MC5 9 6 2 0 7
MC5 zaal - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Kikkers MC6 12 36 12 0 0
2 Qui Vive MC4 12 27 9 0 3
3 Terriërs MC6 12 27 9 0 3
4 Alliance MC9 12 16 5 1 6
5 Reigers MC5 12 9 3 0 9
6 Saxenburg MC5 12 7 2 1 9
7 Haarlem MC5 12 3 1 0 11
MC6 - 6e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MC6 9 21 7 0 2
2 AMVJ MC7 9 19 6 1 2
3 FIT MC6 9 18 6 0 3
4 Kraaien MC5 9 13 4 1 4
5 AthenA MC7 9 8 2 2 5
6 Uitgeest MC4 9 0 0 0 9
MC7 - 6e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Waterland MC2 9 22 7 1 1
2 Mijdrecht MC3 9 18 6 0 3
3 VVV MC5 9 18 6 0 3
4 Kraaien MC4 9 10 3 1 5
5 Saxenburg MC7 9 6 2 0 7
6 IJburg MC8 9 6 2 0 7
MD1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MD1 9 24 8 0 1
2 Qui Vive MD1 9 22 7 1 1
3 Alliance MD2 9 13 4 1 4
4 Rood-Wit MD2 9 10 3 1 5
5 Abcoude MD1 9 10 3 1 5
6 Terriërs MD2 9 0 0 0 9
MD1 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Qui Vive MD1 12 31 10 1 1
2 Saxenburg MD1 12 28 9 1 2
3 Bennebroek MD1 12 26 8 2 2
4 Abcoude MD1 12 17 5 2 5
5 Pinoké MD2 12 14 4 2 6
6 Uitgeest MD1 12 6 2 0 10
7 Hurley MD2 12 0 0 0 12
MD12 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amstelveen MD12 12 31 10 1 1
2 Saxenburg MD12 12 24 7 3 2
3 Kikkers MD12 12 19 5 4 3
4 Myra MD12 12 15 4 3 5
5 Qui Vive MD12 12 12 4 0 8
6 Castricum MD12 12 12 3 3 6
7 VVV MD12C 12 5 1 2 9
MD2 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bennebroek MD2 9 18 5 3 1
2 Uitgeest MD1 9 16 4 4 1
3 AthenA MD2 9 15 4 3 2
4 Strawberries MD1 9 13 4 1 4
5 Amsterdam MD4 9 7 1 4 4
6 Saxenburg MD2 9 4 1 1 7
MD2 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HIC MD15 10 27 9 0 1
2 Pinoké MD3 10 25 8 1 1
3 Abcoude MD2 10 13 4 1 5
4 HBS MD2 10 11 3 2 5
5 Saxenburg MD2 10 6 2 0 8
6 Myra MD2 10 5 1 2 7
MD3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MD3 8 24 8 0 0
2 Myra MD4 8 15 5 0 3
3 Xenios MD5 8 7 2 1 5
4 Westerpark MD4 7 7 2 1 4
5 Overbos MD3 8 6 2 0 6
6 Amsterdam MD6 3 3 1 0 2
MD3 zaal - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 IJburg MD5 12 33 11 0 1
2 Saxenburg MD3 12 25 8 1 3
3 Xenios MD6 12 23 7 2 3
4 Waterland MD1 12 15 5 0 7
5 Kraaien MD3 12 15 5 0 7
6 Abcoude MD4 12 13 4 1 7
7 VVV MD4 12 0 0 0 12
MD4 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 VVV MD4 9 20 6 2 1
2 Hurley MD6 9 18 6 0 3
3 AMVJ MD6 9 15 4 3 2
4 Saxenburg MD4 9 14 4 2 3
5 Alliance MD11 9 10 3 1 5
6 Hoorn (WFHC) MD4 9 0 0 0 9
MD5 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar MD5 8 21 7 0 1
2 Saxenburg MD5 8 15 5 0 3
3 Bloemendaal MD6 8 10 3 1 4
4 Terriërs MD5 3 9 3 0 0
5 Pinoké MD7 7 7 2 1 4
6 Myra MD5 8 0 0 0 8
MD6 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hermes MD1 9 25 8 1 0
2 Hurley MD5 9 15 4 3 2
3 IJburg MD6 9 13 4 1 4
4 AMVJ MD5 9 12 3 3 3
5 Saxenburg MD6 9 10 3 1 5
6 Enkhuizen (WFHC) MD1 9 1 0 1 8
Senioren 
Dames 1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 FIT D1 20 55 18 1 1
2 IJburg D1 20 54 18 0 2
3 Alkemade D1 20 49 16 1 3
4 Voorhout D1 20 41 13 2 5
5 Uitgeest D1 20 28 9 1 10
6 Zandvoort D1 20 27 8 3 9
7 Thor D1 19 22 7 1 11
8 Nieuwkoop D1 20 22 7 1 12
9 Kraaien D1 20 19 5 4 11
10 HCRB D1 20 18 6 0 14
11 Kikkers D1 19 9 3 0 16
12 Saxenburg D1 20 5 1 2 17
Dames 2 - Res. 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AMVJ D12 8 20 6 2 0
2 Saxenburg D2 8 18 6 0 2
3 VVV D17 9 14 4 2 3
4 Pinoké D13 9 8 2 2 5
5 Huizen D2 8 7 2 1 5
6 Hurley D19 8 4 1 1 6
Heren 1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Ypenburg H1 18 47 15 2 1
2 Kieviten H1 18 40 13 1 4
3 Voorhout H1 19 35 11 2 6
4 Heerhugowaard H1 18 34 11 1 6
5 Bleiswijk H1 18 25 8 1 9
6 Nieuwkoop H1 18 23 7 2 9
7 Thor H1 19 22 7 1 11
8 IJburg H1 18 21 7 0 11
9 Evergreen H1 18 16 5 1 12
10 Wateringse veld H1 18 15 5 0 13
11 Saxenburg H1 18 15 4 3 11
Heren 1 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Abcoude H1 12 26 7 5 0
2 FIT H1 12 25 8 1 3
3 Purmerend H1 12 24 7 3 2
4 Kikkers H1 12 19 6 1 5
5 AMVJ H1 12 18 5 3 4
6 Saxenburg H1 12 4 1 1 10
7 Heerhugowaard H1 12 3 1 0 11
Heren 2 - Res. 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Myra H7 8 22 7 1 0
2 Terriërs H4 8 15 5 0 3
3 Spire (WFHC) H2 8 12 4 0 4
4 Westerpark H12 8 9 3 0 5
5 VVV H14 8 7 2 1 5
6 Saxenburg H2 8 6 2 0 6
Heren Veteranen L - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal HLB 10 23 7 2 1
2 Amstelveen HLA 10 22 7 1 2
3 FIT HLA 10 22 7 1 2
4 Strawberries HLA 10 19 5 4 1
5 Alliance HLA 10 17 5 2 3
6 Rood-Wit HLB 10 16 5 1 4
7 Saxenburg HLA 10 15 4 3 3
8 Pinoké HLA 10 11 3 2 5
9 Alkmaar HLA 10 10 3 1 6
10 Bloemendaal HLC 10 10 3 1 6
11 Kraaien HLA 10 3 0 3 7
12 Hoorn (WFHC) HLA 10 1 0 1 9