Standen

Jeugd 
J3F1 - Niveau 1
J6E1 - Niveau 3
J8E1 - Niveau 3
M3F1 - Niveau 1
M3F2 - Niveau 1
M3F3 - Niveau 1
M6E1 - Niveau 4
M6E2 - Niveau 4
M6E3 - Niveau 4
M6E4 - Niveau 4
M6E5 - Niveau 4
M8E1 - Niveau 3
M8E2 - Niveau 3
M8E3 - Niveau 4
M8E4 - Niveau 4
Junioren 
JB1 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HBS JB3 0 0 0 0 0
2 HIC JB2 0 0 0 0 0
3 Qui Vive JB2 0 0 0 0 0
4 Saxenburg JB1 0 0 0 0 0
5 Spaarndam JB1 0 0 0 0 0
6 Uitgeest JB1 0 0 0 0 0
JC1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Haarlem JC3 0 0 0 0 0
2 HBS JC4 0 0 0 0 0
3 Hisalis JC2 0 0 0 0 0
4 Myra JC4 0 0 0 0 0
5 Pinoké JC5 0 0 0 0 0
6 Saxenburg JC1 0 0 0 0 0
JD1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance JD5 0 0 0 0 0
2 Amsterdam JD6 0 0 0 0 0
3 AthenA JD4 0 0 0 0 0
4 Magnus JD1 0 0 0 0 0
5 Saxenburg JD1 0 0 0 0 0
6 Waterland JD1 0 0 0 0 0
MA1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HBS MA2 0 0 0 0 0
2 Kikkers MA2 0 0 0 0 0
3 Saxenburg MA1 0 0 0 0 0
4 Strawberries MA1 0 0 0 0 0
5 Terriërs MA2 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MA1 0 0 0 0 0
MA2 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance MA3 0 0 0 0 0
2 FIT MA2 0 0 0 0 0
3 HBS MA4 0 0 0 0 0
4 HIC MA3 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MA3 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MA2 0 0 0 0 0
MA3 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam MA3 0 0 0 0 0
2 Hisalis MA4 0 0 0 0 0
3 IJburg MA4 0 0 0 0 0
4 Kraaien MA3 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MA3 0 0 0 0 0
6 Westerpark MA2 0 0 0 0 0
MB1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bennebroek MB1 0 0 0 0 0
2 Hisalis MB1 0 0 0 0 0
3 Kikkers MB1 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MB2 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MB1 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MB1 0 0 0 0 0
MB2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance MB4 0 0 0 0 0
2 AMVJ MB3 0 0 0 0 0
3 FIT MB2 0 0 0 0 0
4 Hoorn (WFHC) MB1 0 0 0 0 0
5 Purmerend MB1 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MB2 0 0 0 0 0
MB3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar MB4 0 0 0 0 0
2 Amsterdam MB6 0 0 0 0 0
3 Hisalis MB4 0 0 0 0 0
4 Qui Vive MB4 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MB3 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MB3 0 0 0 0 0
MB4 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal MB5 0 0 0 0 0
2 FIT MB5 0 0 0 0 0
3 FIT MB4 0 0 0 0 0
4 Hisalis MB5 0 0 0 0 0
5 Myra MB4 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MB4 0 0 0 0 0
MB5 - 7e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amstelveen MB3 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MB5 0 0 0 0 0
3 IJburg MB7 0 0 0 0 0
4 Overbos MB7 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MB5 0 0 0 0 0
6 Westerpark MB5 0 0 0 0 0
MC1 - Subtopklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AthenA MC2 0 0 0 0 0
2 Myra MC1 0 0 0 0 0
3 Reigers MC1 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MC2 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MC1 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MC2 0 0 0 0 0
MC2 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amstelveen MC1 0 0 0 0 0
2 Myra MC2 0 0 0 0 0
3 Reigers MC2 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MC3 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MC2 0 0 0 0 0
6 Xenios MC2 0 0 0 0 0
MC3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 FIT MC5 0 0 0 0 0
2 Kraaien MC2 0 0 0 0 0
3 Reigers MC4 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MC6 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MC3 0 0 0 0 0
6 Westerpark MC4 0 0 0 0 0
MC4 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar MC7 0 0 0 0 0
2 AthenA MC5 0 0 0 0 0
3 Mijdrecht MC3 0 0 0 0 0
4 Saxenburg MC4 0 0 0 0 0
5 Terriërs MC3 0 0 0 0 0
6 Waterland MC3 0 0 0 0 0
MC5 - 6e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bennebroek MC4 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MC7 0 0 0 0 0
3 Heerhugowaard MC3 0 0 0 0 0
4 Purmerend MC4 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MC5 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MC5 0 0 0 0 0
MC6 - 6e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance MC10 0 0 0 0 0
2 Haarlem MC6 0 0 0 0 0
3 Kikkers MC6 0 0 0 0 0
4 Kraaien MC5 0 0 0 0 0
5 Overbos MC5 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MC6 0 0 0 0 0
MC7 - 7e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AthenA MC7 0 0 0 0 0
2 HIC MC7 0 0 0 0 0
3 Hisalis MC5 0 0 0 0 0
4 Saxenburg MC7 0 0 0 0 0
MD1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance MD4 0 0 0 0 0
2 Amsterdam MD2 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal MD2 0 0 0 0 0
4 Kikkers MD1 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MD4 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MD1 0 0 0 0 0
MD2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HBS MD2 0 0 0 0 0
2 Hoorn (WFHC) MD2 0 0 0 0 0
3 Hurley MD4 0 0 0 0 0
4 Pinoké MD4 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MD5 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MD2 0 0 0 0 0
MD3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar MD4 0 0 0 0 0
2 Alliance MD9 0 0 0 0 0
3 Kraaien MD2 0 0 0 0 0
4 Overbos MD4 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MD3 0 0 0 0 0
6 Waterland MD2 0 0 0 0 0
MD4 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Abcoude MD4 0 0 0 0 0
2 Amstelveen MD2 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal MD5 0 0 0 0 0
4 Hisalis MD3 0 0 0 0 0
5 Kraaien MD3 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MD4 0 0 0 0 0
MD5 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AthenA MD5 0 0 0 0 0
2 Hurley MD6 0 0 0 0 0
3 IJburg MD8 0 0 0 0 0
4 Kikkers MD5 0 0 0 0 0
5 Reigers MD4 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MD5 0 0 0 0 0
Senioren 
Dames 1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alkemade D1 0 0 0 0 0
2 Avanti D1 0 0 0 0 0
3 Berlicum D1 0 0 0 0 0
4 Buitenhout D1 0 0 0 0 0
5 Capelle D1 0 0 0 0 0
6 Coevorden D1 0 0 0 0 0
7 Cranendonck D1 0 0 0 0 0
8 Culemborg D1 0 0 0 0 0
9 Daring D1 0 0 0 0 0
10 Dash D1 0 0 0 0 0
11 DDHC D1 0 0 0 0 0
12 Deurne D1 0 0 0 0 0
13 Doetinchem D1 0 0 0 0 0
14 Drienerlo D1 0 0 0 0 0
15 Druten D1 0 0 0 0 0
16 Eemvallei D1 0 0 0 0 0
17 Evergreen D1 0 0 0 0 0
18 Feijenoord D1 0 0 0 0 0
19 Gilze-Rijen D1 0 0 0 0 0
20 Goes D1 0 0 0 0 0
21 Graspiepers D1 0 0 0 0 0
22 Hardenberg D1 0 0 0 0 0
23 Harlingen D1 0 0 0 0 0
24 HCHN D1 0 0 0 0 0
25 HCRB D1 0 0 0 0 0
26 Heerhugowaard D1 0 0 0 0 0
27 Heesch D1 0 0 0 0 0
28 Hondsrug D1 0 0 0 0 0
29 Hoogeveen D1 0 0 0 0 0
30 HVA D1 0 0 0 0 0
31 Kikkers D1 0 0 0 0 0
32 Kraaien D1 0 0 0 0 0
33 Krimpen D1 0 0 0 0 0
34 Kromme Rijn D1 0 0 0 0 0
35 Leeuwarden D1 0 0 0 0 0
36 Lelystad D1 0 0 0 0 0
37 Lochem D1 0 0 0 0 0
38 Meppel D1 0 0 0 0 0
39 Mierlo D1 0 0 0 0 0
40 Montfoort D1 0 0 0 0 0
41 Nieuwkoop D1 0 0 0 0 0
42 Nijkerk D1 0 0 0 0 0
43 Nuth D1 0 0 0 0 0
44 Olympia D1 0 0 0 0 0
45 Oosterbeek D1 0 0 0 0 0
46 Overbetuwe D1 0 0 0 0 0
47 Prinsenbeek D1 0 0 0 0 0
48 Rijnvliet D1 0 0 0 0 0
49 Saxenburg D1 0 0 0 0 0
50 Scoop Delft D1 0 0 0 0 0
51 Souburgh D1 0 0 0 0 0
52 Tegelen D1 0 0 0 0 0
53 Tempo D1 0 0 0 0 0
54 Thor D1 0 0 0 0 0
55 Udenhout D1 0 0 0 0 0
56 Uitgeest D1 0 0 0 0 0
57 Venray D1 0 0 0 0 0
58 Vianen D1 0 0 0 0 0
59 Vlijmen D1 0 0 0 0 0
60 Voorhout D1 0 0 0 0 0
61 Waddinxveen D1 0 0 0 0 0
62 Walcheren D1 0 0 0 0 0
63 Wateringse veld D1 0 0 0 0 0
64 Woerden D1 0 0 0 0 0
65 Zandvoort D1 0 0 0 0 0
66 Zeewolde D1 0 0 0 0 0
67 Zevenbergen D1 0 0 0 0 0
Dames 2 - Res. 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AMVJ D11 0 0 0 0 0
2 FIT D2 0 0 0 0 0
3 Hurley D12 0 0 0 0 0
4 Saxenburg D2 0 0 0 0 0
5 VVV D14 0 0 0 0 0
6 Westerpark D5 0 0 0 0 0
Heren 1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Avanti H1 0 0 0 0 0
2 Berlicum H1 0 0 0 0 0
3 Bleiswijk H1 0 0 0 0 0
4 Catwijck H1 0 0 0 0 0
5 Coevorden H1 0 0 0 0 0
6 Cranendonck H1 0 0 0 0 0
7 Culemborg H1 0 0 0 0 0
8 Daring H1 0 0 0 0 0
9 DDHC H1 0 0 0 0 0
10 Deurne H1 0 0 0 0 0
11 Dieren H1 0 0 0 0 0
12 Doorn H1 0 0 0 0 0
13 Eemvallei H1 0 0 0 0 0
14 Eersel H1 0 0 0 0 0
15 Emmen H1 0 0 0 0 0
16 Evergreen H1 0 0 0 0 0
17 Gilze-Rijen H1 0 0 0 0 0
18 Goes H1 0 0 0 0 0
19 Graspiepers H1 0 0 0 0 0
20 Haackey H1 0 0 0 0 0
21 Hardenberg H1 0 0 0 0 0
22 Harlingen H1 0 0 0 0 0
23 HCHN H1 0 0 0 0 0
24 Heerhugowaard H1 0 0 0 0 0
25 Heesch H1 0 0 0 0 0
26 Hockeer H1 0 0 0 0 0
27 Hoevelaken H1 0 0 0 0 0
28 HVA H1 0 0 0 0 0
29 IJburg H1 0 0 0 0 0
30 Lelystad H1 0 0 0 0 0
31 Liberty H1 0 0 0 0 0
32 Lochem H1 0 0 0 0 0
33 Loenen H1 0 0 0 0 0
34 Meerssen H1 0 0 0 0 0
35 Meppel H1 0 0 0 0 0
36 Nieuwkoop H1 0 0 0 0 0
37 Nijkerk H1 0 0 0 0 0
38 Nova H1 0 0 0 0 0
39 Nuth H1 0 0 0 0 0
40 Peel en Maas H1 0 0 0 0 0
41 Rapid H1 0 0 0 0 0
42 Roden H1 0 0 0 0 0
43 Saxenburg H1 0 0 0 0 0
44 Scoop Delft H1 0 0 0 0 0
45 Sneek H1 0 0 0 0 0
46 Spijkenisse H1 0 0 0 0 0
47 Spitsbergen H1 0 0 0 0 0
48 Tempo '34 H1 0 0 0 0 0
49 Thor H1 0 0 0 0 0
50 Twente H1 0 0 0 0 0
51 Vianen H1 0 0 0 0 0
52 Vlijmen H1 0 0 0 0 0
53 Voorhout H1 0 0 0 0 0
54 Walcheren H1 0 0 0 0 0
55 Wateringse veld H1 0 0 0 0 0
56 Wijchen H1 0 0 0 0 0
57 HCW (Winschoten) H1 0 0 0 0 0
58 Zevenbergen H1 0 0 0 0 0
Heren 2 - Res. 8e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AMVJ H11 0 0 0 0 0
2 Hurley H22 0 0 0 0 0
3 Rood-Wit H5 0 0 0 0 0
4 Saxenburg H2 0 0 0 0 0
5 VVV H14 0 0 0 0 0
6 Westerpark H12 0 0 0 0 0
Heren Veteranen L - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar HLA 0 0 0 0 0
2 Alliance HLA 0 0 0 0 0
3 Amstelveen HLA 0 0 0 0 0
4 Bloemendaal HLC 0 0 0 0 0
5 FIT HLA 0 0 0 0 0
6 Heerhugowaard HLA 0 0 0 0 0
7 Kraaien HLA 0 0 0 0 0
8 Overbos HLA 0 0 0 0 0
9 Pinoké HLB 0 0 0 0 0
10 Rood-Wit HLB 0 0 0 0 0
11 Saxenburg HLA 0 0 0 0 0
12 Strawberries HLA 0 0 0 0 0
Jong Dames 1 - Jong 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam DJ8 0 0 0 0 0
2 FIT DJ2 0 0 0 0 0
3 HBS DJ2 0 0 0 0 0
4 Kraaien DJ2 0 0 0 0 0
5 Myra DJ3 0 0 0 0 0
6 Qui Vive DJ1 0 0 0 0 0
7 Saxenburg DJ1 0 0 0 0 0
8 Westerpark DJ2 0 0 0 0 0