Organisatie

Accommodatie
Jean Paul Duurland Organisatie: Accommodatie commissaris  
Menno Gerber Sleutelbeheerder
 
Walter Hollander Onderhoud & klussen
Arbitrage commissie
Ellen Petra van der Zalm Scheidsrechterplanner  
Olaf Verheij Scheidsrechterplanner
 
Frank Blom Coördinator Opleidingen  
Cees Sepp Ambassadeur
Barcommissie [Mail]
Janet Moltmaker Voorzitter
Bestuur
Robert Kroes Voorzitter  
Stijn Halkes Secretaris
 
Mark van den Berk Penningmeester  
Emiel Koppenol Hockey: Senioren & Zaal
 
Chantal van Liefland Hockey: Jeugd  
Hilje Housen-Sijperda Hockey: Jeugd  
Henriët Hoekstra Organisatie: Communicatie
 
Jean Paul Duurland Organisatie: Accommodatie commissaris  
Bruce Gibb Organisatie: Bar & Evenementen / DoE (bestuurslid)  
Commissie sportveiligheid en blessurepreventie [Mail]
Duco van den Broek Voorzitter
Communicatie & PR [Mail]
Henriët Hoekstra Voorzitter
Pieternel Boom
Evenementencommissie [Mail]
Renate Postema
Famke van der Stroom
Marcella Kruger
Marrit de Weijer  
Jeugdcommissie
Hans Hienkens Coördinator MA, MB
 
Heidi van der Veek Coördinator E/F jeugd  
Alieke Krone Coördinator MC  
Joost van Prooijen Coördinator MD  
Ilse Henkens Coördinator Guppies en Frockeys  
Kas commissie
Coen Mensink
Gerco Vonk
Ledenadministratie [Mail]
Marieke van den Berk - Kroeze Voorzitter
Kate Rose
LISA commissie [Mail]
Jesper Koot Voorzitter  
Eric Bots
Materialen commissie [Mail]
Emmy Zwart Coördinator Keepers en Materialen
Seniorencommissie [Mail]
Angelo Coulier Coördinator Heren 1
Jean Paul Duurland Coördinator Heren 2
Esther Duijff Coördinator Dames 2
Frans Hafkenscheid Coördinator Veteranen
Duco van den Broek Coördinator Trimmers
Sponsor commissie [Mail]
Ingmar Kuper Voorzitter
Yvette Krützmann
Fanny Ritt
Mark van den Berk
Technische Commissie [Mail]
Thom Koster Trainers coördinator
Michiel Lindeboom Technisch coördinator Senioren
Thomas Rasenberg Technisch coördinator ABC Jeugd
Thom Koster Technisch coördinator DEF Jeugd
Raioni Bulivou Technisch coördinator Jongens
Frans Noordberger Begeleiding, opleiding en ondersteuning
Marc Haasjes Begeleiding, opleiding en ondersteuning
Vertrouwenscontactpersoon [Mail]
Baukje Bemener
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Sjarlet Ingelse Wedstrijdsecretaris Jeugd
Michiel Lindeboom Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockey commissie [Mail]
Marjolein Kortleve Voorzitter
Martijn Arendsen  
Joyce Nupoort