Terug
Senioren
Jong Dames 1
20:15 - 21:45
1 water - AB
Trainer(s)
Angelo Coulier
Opmerkingen
Junioren A
MA2
18:45 - 20:15
2 zand - AB
Trainer(s)
Angelo Coulier
Opmerkingen
MA3
19:45 - 21:00
2 zand - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB3
20:00 - 21:15
1 water - CD
Trainer(s)
Han Grooters
Opmerkingen
MB4
18:45 - 20:00
1 water - CD
Trainer(s)
Raioni Bulivou
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:45 - 20:15
1 water - AB
Trainer(s)
Thom Koster
Opmerkingen
MC4
17:15 - 18:30
2 zand - AB
Trainer(s)
Paul Helsloot
Opmerkingen
Junioren D
MD2
17:15 - 18:45
1 water - CD
Trainer(s)
Lisa Zieren
Thom Koster
Opmerkingen
MD3
18:30 - 19:45
2 zand - CD
Trainer(s)
Ilse Kroes
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
14:45 - 16:00
1 water - B
Trainer(s)
Thom Koster
Opmerkingen
M8E2
17:15 - 18:30
2 zand - D
Trainer(s)
Ilse Kroes
Opmerkingen
M8E3
16:15 - 17:15
1 water - D
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E4
16:00 - 17:15
1 water - C
Trainer(s)
Lori Houben
Nijne Diepeveen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
16:15 - 17:15
2 zand - AB
Trainer(s)
Marieke van den Haak
Opmerkingen
M6E2
16:15 - 17:15
2 zand - AB
Trainer(s)
Liv Wijnberger
Opmerkingen
M6E3
16:15 - 17:15
2 zand - AB
Trainer(s)
Daja Kemper
Puk Haasjes
Opmerkingen
M6E4
16:15 - 17:15
2 zand - AB
Trainer(s)
Loes Smits
Opmerkingen
M6E5
16:15 - 17:15
2 zand - C
Trainer(s)
Sophie Everaardt
Opmerkingen
Jongste jeugd F
M3F1
16:15 - 17:15
1 water - AB
Trainer(s)
Liv Koning
Maia Waye
Opmerkingen
M3F2
16:15 - 17:15
1 water - AB
Trainer(s)
Fien Capellen
Tessa Gerber
Opmerkingen
M3F3
16:15 - 17:15
1 water - AB
Trainer(s)
Carlijn Arendsen
Opmerkingen
M3F4
16:15 - 17:15
1 water - AB
Trainer(s)
Frederique de Vries
Veerle Evers
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:15 - 18:30
1 water - AB
Trainer(s)
Bart Wehkamp
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:15 - 18:30
2 zand - C
Trainer(s)
Raioni Bulivou
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
16:15 - 17:15
2 zand - C
Trainer(s)
Larue Philippo
Marit Helsloot
Opmerkingen
Jongste jeugd F
J3F1
16:15 - 17:15
1 water - AB
Trainer(s)
Jolijn Halkes
Renske Helsloot
Opmerkingen