Organisatie

Accommodatie
Jean Paul Duurland Accommodatie commissaris  
Menno Gerber Sleutelbeheerder
 
Dieter Smits Onderhoud & klussen
Walter Hollander Onderhoud & klussen
Arbitrage commissie
Ellen Petra van der Zalm Scheidsrechterplanner  
Frank Blom Coördinator Opleidingen  
Barcommissie [Mail]
Janet Moltmaker Voorzitter
Bestuur
Robert Kroes Voorzitter  
Stijn Halkes Secretaris  
Mark van den Berk Penningmeester  
Bruce Gibb Organisatie: Bar & Evenementen / DoE (bestuurslid)  
Henriet Hoekstra Organisatie: Vrijwilligers & Communicatie (bestuurslid)
 
Emiel Koppenol Hockey: Senioren & Zaal (bestuurslid)  
Remco Groen Hockey: Jeugd & Accommodatie (bestuurslid)
 
Commissie sportveiligheid en blessurepreventie [Mail]
Duco van den Broek Voorzitter
Communicatie & PR [Mail]
Henriet Hoekstra Voorzitter
Evenementencommissie [Mail]
Marieke van den Berk - Kroeze Voorzitter
Marcella Kruger
Pieternel Boom
Renate Postema
Famke van der Stroom
Ilse Henkens  
Marrit de Weijer  
Jeugdcommissie
Hans Hienkens Lijncoördinator AB Jeugd
 
Marjolein Kortleve Lijncoördinator C Jeugd
 
Alieke Krone Lijncoördinator D Jeugd  
Heidi van der Veek Lijncoördinator Jongste Jeugd (EF, Frockeys)  
Ernst Peter Everaardt Coördinator Jongens  
Kas commissie
Richard Hartendorp
Ledenadministratie [Mail]
Birgitte Dinklo Voorzitter
LISA commissie [Mail]
Eric Bots Voorzitter  
Materialen commissie [Mail]
Buck de Buck Coördinator Keepers en Materialen
Eric Herman Coördinator Materialen
Seniorencommissie [Mail]
Angelo Coulier Coördinator Heren 1
Jean Paul Duurland Coördinator Heren 2
Esther Duijff Coördinator Dames 2
Frans Hafkenscheid Coördinator Veteranen
Duco van den Broek Coördinator Trimmers
Sponsor commissie [Mail]
Yvette Krützmann
Rob Coenraads
Fanny Ritt
Technische Commissie [Mail]
Michiel Lindeboom Technisch coördinator Senioren
Arjan Duijff Hoofd Jeugdopleiding
Arjan Duijff Coördinator Selectie
Kevin van Egmond Technisch coördinator AB Jeugd
Thom Koster Trainers coördinator
Thom Koster Technisch coördinator CD Jeugd
Raioni Bulivou Technisch coördinator Jongste Jeugd (EF, Frockeys)
Vertrouwenscontactpersoon [Mail]
Baukje Bemener
Vrijwilligers commissie [Mail]
Henriet Hoekstra Voorzitter
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Michiel Lindeboom Wedstrijdsecretaris Senioren
Jan Willem Quist Wedstrijdsecretaris Jeugd
Zaalhockey commissie [Mail]
Marjolein Kortleve Voorzitter
Edmée Janss
Joyce Nupoort
Martijn Arendsen