Organisatie

Accommodatie en externe betrekkingen
Jean Paul Duurland Accommodatie commissaris  
Wouter Liefting Sleutelbeheerder
 
Dieter Smits Onderhoudsmedewerker
Arbitrage commissie
Doeko de Vries Coördinator Opleidingen
Ellen Petra van der Zalm Scheidsrechterplanner  
Barcommissie [Mail]
Michel Graafstal Voorzitter
Commissie sportveiligheid en blessurepreventie [Mail]
Duco van den Broek Voorzitter
Communicatie & PR [Mail]
Tess Berendregt Social media coördinator en redacteur
Evenementencommissie [Mail]
Annemiek Timmer Voorzitter
Brenda Hartendorp
Mees Dubbe
Pieternel Boom
Regien Piers
Annet Berendregt
Jacqueline Olijerhoek - de Roo
Marieke van den Berk - Kroeze
Jacky Boogaard
Sandra Kroes
Jeugdcommissie
Robert Kroes Lijncoördinator AB Jeugd  
Marjolein Kortleve Lijncoördinator CD Jeugd
 
Remco Groen Lijncoördinator Jongste Jeugd (EF, Frockeys)
 
Ernst Peter Everaardt Coördinator Jongens
Kas commissie
Richard Hartendorp
Ledenadministratie [Mail]
Birgitte Dinklo Voorzitter
LISA commissie [Mail]
Eric Bots Voorzitter
Materialen commissie [Mail]
Eelco v Wort Coördinator Keepers en Materialen
Eric Herman Coördinator Materialen
Seniorencommissie [Mail]
Linda Grondstra- Smets Voorzitter
Sponsor commissie [Mail]
Annet Berendregt Voorzitter
Hans Hienkens
Hans Koster
Fred van Es
Technische Commissie [Mail]
Romano Ketting Technisch coördinator AB Jeugd
Thom Koster Technisch coördinator CD Jeugd
Raioni Bulivou Technisch coördinator Jongste Jeugd (EF, Frockeys)
Eelco v Wort Coördinator Keepers en Materialen
Marco Breeuwer Coördinator Selectie en Opleiding
Romano Ketting Trainers coördinator
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Michiel Lindeboom Wedstrijdsecretaris Senioren
Jan Willem Quist Wedstrijdsecretaris Jeugd
Zaalhockey commissie [Mail]
Marjolein Kortleve Voorzitter
Martijn Arendsen
Bestuur
Marcel Olijerhoek Voorzitter  
Monique Vos Secretaris  
Emiel Koppenol Bestuurslid Hockeyzaken Senioren & Zaal  
Kevin van Egmond Bestuurslid Hockeyzaken Jeugd
Marcel Kathmann Penningmeester