Organisatie

Accommodatie en externe betrekkingen
Jean Paul Duurland Accommodatie commissaris  
Wouter Liefting Sleutelbeheerder
 
Dieter Smits Onderhoudsmedewerker
Arbitrage commissie
Ellen Petra van der Zalm Scheidsrechterplanner  
Doeko de Vries Coördinator Opleidingen
 
Barcommissie [Mail]
Michel Graafstal Voorzitter
Commissie sportveiligheid en blessurepreventie [Mail]
Duco van den Broek Voorzitter
Communicatie & PR [Mail]
Henriet Hoekstra Voorzitter
Evenementencommissie [Mail]
Annemiek Timmer Voorzitter
Brenda Hartendorp
Mees Dubbe
Pieternel Boom
Regien Piers
Annet Berendregt
Jacqueline Olijerhoek - de Roo
Marieke van den Berk - Kroeze
Jacky Boogaard
Sandra Kroes
Jeugdcommissie
Robert Kroes Lijncoördinator AB Jeugd  
Marjolein Kortleve Lijncoördinator CD Jeugd
 
Remco Groen Lijncoördinator Jongste Jeugd (EF, Frockeys)
 
Ernst Peter Everaardt Coördinator Jongens
Kas commissie
Richard Hartendorp
Ledenadministratie [Mail]
Birgitte Dinklo Voorzitter
LISA commissie [Mail]
Eric Bots Voorzitter  
Materialen commissie [Mail]
Eelco v Wort Coördinator Keepers en Materialen
Eric Herman Coördinator Materialen
Seniorencommissie [Mail]
Angelo Coulier Coördinator Heren 1
Nikki Es Coördinator Dames 1
Jochem Huijsmans Coördinator Heren 2
Esther Duijff Coördinator Dames 2
Frans Hafkenscheid Coördinator Veteranen
Birgitte Dinklo Coördinator Trimmers
Sponsor commissie [Mail]
Annet Berendregt Voorzitter
Hans Hienkens
Hans Koster
Fred van Es
Technische Commissie [Mail]
Michiel Lindeboom Technisch coördinator Senioren
Romano Ketting Technisch coördinator AB Jeugd
Raioni Bulivou Technisch coördinator Jongste Jeugd (EF, Frockeys)
Arjan Duijff Hoofd Jeugdopleiding
Romano Ketting Trainers coördinator
Marco Breeuwer Coördinator Selectie en Opleiding
Eelco v Wort Coördinator Keepers en Materialen
Vertrouwenspersoon [Mail]
Baukje Bemener
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Michiel Lindeboom Wedstrijdsecretaris Senioren
Jan Willem Quist Wedstrijdsecretaris Jeugd
Zaalhockey commissie [Mail]
Marjolein Kortleve Voorzitter
Martijn Arendsen
Bestuur
Marcel Olijerhoek Voorzitter  
Monique Vos Secretaris  
Emiel Koppenol Bestuurslid Hockeyzaken Senioren & Zaal  
Kevin van Egmond Bestuurslid Hockeyzaken Jeugd
Marcel Kathmann Penningmeester