Standen

Jeugd 
J3F1 - Niveau 1
J6E1 - Niveau 2
J8E1 - Niveau 3
M3F1 - Niveau 1
M3F2 - Niveau 1
M3F3 - Niveau 1
M6E1 - Niveau 3
M6E2 - Niveau 3
M6E3 - Niveau 2
M6E4 - Niveau 4
M6E5 - Niveau 3
M8E1 - Niveau 2
M8E2 - Niveau 3
M8E3 - Niveau 4
M8E4 - Niveau 4
Junioren 
JB1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 FIT JB2 2 6 2 0 0
2 Pinoké JB3 2 4 1 1 0
3 AMVJ JB1 2 4 1 1 0
4 Saxenburg JB1 2 3 1 0 1
5 Haarlem JB2 2 0 0 0 2
6 HIC JB2 2 0 0 0 2
JC1 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Kraaien JC1 2 6 2 0 0
2 Kikkers JC3 2 6 2 0 0
3 Bennebroek JC2 2 3 1 0 1
4 Uitgeest JC1 2 3 1 0 1
5 HBS JC3 2 0 0 0 2
6 Saxenburg JC1 2 0 0 0 2
JD1 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké JD4 2 6 2 0 0
2 AthenA JD4 1 3 1 0 0
3 Rood-Wit JD5 2 3 1 0 1
4 IJburg JD2 2 1 0 1 1
5 Saxenburg JD1 2 1 0 1 1
6 Amsterdam JD5 1 0 0 0 1
MA1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Abcoude MA1 2 4 1 1 0
2 Hoorn (WFHC) MA1 2 4 1 1 0
3 Purmerend MA1 2 4 1 1 0
4 Amstelveen MA1 1 3 1 0 0
5 Kikkers MA1 2 3 1 0 1
6 Amsterdam MA2 2 1 0 1 1
7 Bloemendaal MA2 1 0 0 0 1
8 Saxenburg MA1 2 0 0 0 2
MA2 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké MA3 2 6 2 0 0
2 Hurley MA3 2 4 1 1 0
3 Saxenburg MA2 2 3 1 0 1
4 Xenios MA3 2 3 1 0 1
5 HBS MA4 2 3 1 0 1
6 Alkmaar MA4 2 1 0 1 1
7 Bloemendaal MA3 2 1 0 1 1
8 Amsterdam MA3 2 1 0 1 1
MA3 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Terriërs MA3 2 6 2 0 0
2 HIC MA4 2 4 1 1 0
3 AMVJ MA3 2 3 1 0 1
4 Xenios MA4 2 3 1 0 1
5 Hurley MA4 2 3 1 0 1
6 Overbos MA3 1 1 0 1 0
7 Saxenburg MA3 1 0 0 0 1
8 Hoorn (WFHC) MA3 2 0 0 0 2
MB1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hisalis MB1 2 6 2 0 0
2 Bloemendaal MB2 2 6 2 0 0
3 VVV MB1 2 3 1 0 1
4 Abcoude MB1 2 3 1 0 1
5 Saxenburg MB1 2 0 0 0 2
6 Reigers MB2 2 0 0 0 2
MB2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Westerpark MB2 2 6 2 0 0
2 Saxenburg MB2 2 4 1 1 0
3 IJburg MB2 2 4 1 1 0
4 Amsterdam MB3 2 3 1 0 1
5 Overbos MB2 2 0 0 0 2
6 Haarlem MB2 2 0 0 0 2
MB3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké MB4 2 6 2 0 0
2 Kikkers MB3 1 3 1 0 0
3 Terriërs MB6 2 3 1 0 1
4 Mijdrecht MB2 2 3 1 0 1
5 Saxenburg MB3 2 0 0 0 2
6 Alkmaar MB6 1 0 0 0 1
MB4 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MB4 2 6 2 0 0
2 Bennebroek MB4 2 6 2 0 0
3 Strawberries MB4 2 3 1 0 1
4 Terriërs MB7 2 3 1 0 1
5 Alliance MB7 2 0 0 0 2
6 Bloemendaal MB5 2 0 0 0 2
MB5 - 6e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MB5 2 6 2 0 0
2 FIT MB5 2 4 1 1 0
3 Overbos MB6 2 3 1 0 1
4 Terriërs MB5 1 1 0 1 0
5 Kikkers MB8 2 0 0 0 2
6 Amsterdam MB7 1 0 0 0 1
MC1 - Subtopklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MC1 8 22 7 1 0
2 Myra MC1 8 17 5 2 1
3 Reigers MC1 8 13 4 1 3
4 Rood-Wit MC2 8 8 2 2 4
5 AthenA MC2 8 8 2 2 4
6 Uitgeest MC2 8 0 0 0 8
MC2 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance MC2 2 6 2 0 0
2 Castricum MC1 2 6 2 0 0
3 Xenios MC2 2 3 1 0 1
4 Westerpark MC1 2 3 1 0 1
5 Saxenburg MC2 2 0 0 0 2
6 Pinoké MC4 2 0 0 0 2
MC3 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HBS MC3 2 6 2 0 0
2 VVV MC2 2 4 1 1 0
3 FIT MC4 2 3 1 0 1
4 IJburg MC4 2 3 1 0 1
5 Saxenburg MC3 2 1 0 1 1
6 AMVJ MC3 2 0 0 0 2
MC4 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Waterland MC1 2 4 1 1 0
2 AthenA MC4 2 4 1 1 0
3 Purmerend MC3 2 3 1 0 1
4 Bloemendaal MC5 2 2 0 2 0
5 FIT MC5 2 1 0 1 1
6 Saxenburg MC4 2 1 0 1 1
MC5 - 6e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley MC6 2 6 2 0 0
2 Saxenburg MC5 2 6 2 0 0
3 Purmerend MC4 2 3 1 0 1
4 Hoorn (WFHC) MC3 1 0 0 0 1
5 IJburg MC6 1 0 0 0 1
6 Reigers MC5 2 0 0 0 2
MC6 - 6e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hisalis MC4 2 6 2 0 0
2 Saxenburg MC6 2 6 2 0 0
3 Enkhuizen (WFHC) MC1 2 4 1 1 0
4 VVV MC4 2 1 0 1 1
5 AMVJ MC5 2 0 0 0 2
6 Kraaien MC5 2 0 0 0 2
MC7 - 6e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Magnus MC1 2 6 2 0 0
2 Saxenburg MC7 2 4 1 1 0
3 Waterland MC3 1 1 0 1 0
4 Westerpark MC3 1 1 0 1 0
5 FIT MC7 2 1 0 1 1
6 Amstelveen MC3 2 0 0 0 2
MD1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 IJburg MD1 2 6 2 0 0
2 Saxenburg MD1 2 4 1 1 0
3 Reigers MD1 2 3 1 0 1
4 Amsterdam MD1 2 3 1 0 1
5 Hurley MD2 2 1 0 1 1
6 Terriërs MD1 2 0 0 0 2
MD2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké MD3 2 6 2 0 0
2 Bennebroek MD2 2 6 2 0 0
3 Saxenburg MD2 2 6 2 0 0
4 Qui Vive MD2 2 0 0 0 2
5 Rood-Wit MD5 2 0 0 0 2
6 HBS MD3 2 0 0 0 2
MD3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Strawberries MD3 2 6 2 0 0
2 HBS MD5 2 6 2 0 0
3 Magnus MD1 2 3 1 0 1
4 Amsterdam MD6 2 1 0 1 1
5 Saxenburg MD3 2 1 0 1 1
6 Kikkers MD5 2 0 0 0 2
MD4 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Overbos MD3 2 6 2 0 0
2 Myra MD4 2 4 1 1 0
3 HIC MD5 1 1 0 1 0
4 IJburg MD5 2 1 0 1 1
5 Alkmaar MD6 2 1 0 1 1
6 Saxenburg MD4 1 0 0 0 1
MD5 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Kikkers MD6 2 6 2 0 0
2 Alliance MD9 2 6 2 0 0
3 Saxenburg MD5 2 6 2 0 0
4 AthenA MD5 2 0 0 0 2
5 Rood-Wit MD8 2 0 0 0 2
6 Kraaien MD3 2 0 0 0 2
Senioren 
Dames 1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Uitgeest D1 9 25 8 1 0
2 Voorhout D1 9 21 7 0 2
3 Scoop Delft D1 9 19 6 1 2
4 Alkemade D1 9 17 5 2 2
5 Wateringse veld D1 9 16 5 1 3
6 Kikkers D1 9 16 5 1 3
7 Saxenburg D1 9 13 4 1 4
8 Kraaien D1 9 12 4 0 5
9 Heerhugowaard D1 9 9 3 0 6
10 Thor D1 9 7 2 1 6
11 Zandvoort D1 9 3 1 0 8
12 Evergreen D1 9 0 0 0 9
Dames 1 - Goldcup - Silvercup - KO
Pos. Team # Punten W G V
1 FIT D1 1 3 1 0 0
2 Loenen D1 1 3 1 0 0
3 Abcoude D1 1 3 1 0 0
4 Kikkers D1 1 3 1 0 0
5 Baarn D1 1 3 1 0 0
6 Montfoort D1 1 3 1 0 0
7 Maarssen D1 1 0 0 0 1
8 Nieuwkoop D1 1 0 0 0 1
9 IJburg D1 1 0 0 0 1
10 Kraaien D1 1 0 0 0 1
11 Vianen D1 1 0 0 0 1
12 Saxenburg D1 1 0 0 0 1
Dames 2 - Res. 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 VVV D14 8 18 6 0 2
2 Westerpark D5 8 17 5 2 1
3 AMVJ D11 8 15 5 0 3
4 Hurley D12 8 14 4 2 2
5 Saxenburg D2 8 3 1 0 7
6 FIT D2 8 3 1 0 7
Heren 1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg H1 9 22 7 1 1
2 Scoop Delft H1 9 21 6 3 0
3 Nieuwkoop H1 9 20 6 2 1
4 Loenen H1 9 16 5 1 3
5 Voorhout H1 9 15 5 0 4
6 Catwijck H1 9 15 5 0 4
7 IJburg H1 9 14 4 2 3
8 Bleiswijk H1 9 11 3 2 4
9 Wateringse veld H1 9 8 2 2 5
10 Heerhugowaard H1 9 4 1 1 7
11 Evergreen H1 9 4 1 1 7
12 Thor H1 9 4 1 1 7
Heren 1 - Goldcup - Silvercup - KO
Pos. Team # Punten W G V
1 Kieviten H1 1 3 1 0 0
2 Loenen H1 1 3 1 0 0
3 Saxenburg H1 1 3 1 0 0
4 Nieuwkoop H1 1 3 1 0 0
5 Catwijck H1 1 0 0 0 1
6 Voorhout H1 1 0 0 0 1
7 IJburg H1 1 0 0 0 1
8 Heerhugowaard H1 1 0 0 0 1
Heren 2 - Res. 8e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley H22 8 21 7 0 1
2 Westerpark H12 8 19 6 1 1
3 Saxenburg H2 8 13 4 1 3
4 VVV H14 8 10 3 1 4
5 Rood-Wit H5 8 4 1 1 6
6 AMVJ H11 8 2 0 2 6
Heren Veteranen L - Veteranen L 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Overbos HLA 8 24 8 0 0
2 FIT HLA 8 21 7 0 1
3 Saxenburg HLA 9 17 5 2 2
4 Alliance HLA 8 15 5 0 3
5 Bloemendaal HLC 8 13 4 1 3
6 Kraaien HLA 8 12 4 0 4
7 Strawberries HLA 8 10 3 1 4
8 Amstelveen HLA 8 10 3 1 4
9 Alkmaar HLA 8 6 2 0 6
10 Heerhugowaard HLA 9 2 0 2 7
11 Rood-Wit HLB 8 1 0 1 7
Jong Dames 1 - Jong 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg DJ1 8 19 6 1 1
2 Mijdrecht DJ2 8 16 5 1 2
3 FIT DJ2 8 9 3 0 5
4 Magnus DJ1 8 3 1 0 7