Standen

Jeugd 
J8E1 - 1e klasse
JE1 - 1e klasse
JE2 - 1e klasse
M8E1 - 1e klasse
M8E2 - 1e klasse
M8E3 - 1e klasse
M8E4 - 1e klasse
ME1 - 1e klasse
ME2 - 1e klasse
ME3 - 1e klasse
ME4 - 1e klasse
MF1 - 1e klasse
MF2 - 1e klasse
MF3 - 1e klasse
MF4 - 1e klasse
Junioren 
JA1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hermes JA1 5 12 4 0 1
2 Zandvoort JA1 5 9 3 0 2
3 HBS JA3 5 9 3 0 2
4 Saxenburg JA1 5 7 2 1 2
5 Rood-Wit JA3 5 4 1 1 3
6 Bloemendaal JA4 5 3 1 0 4
JC1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Mijdrecht JC1 5 13 4 1 0
2 Alkmaar JC3 5 9 3 0 2
3 FIT JC2 5 9 3 0 2
4 Saxenburg JC1 5 7 2 1 2
5 AthenA JC4 5 6 2 0 3
6 Hisalis JC2 5 0 0 0 5
JD1 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Zandvoort JD1 5 13 4 1 0
2 Saxenburg JD1 5 13 4 1 0
3 Overbos JD2 5 6 2 0 3
4 Alliance JD4 5 6 2 0 3
5 Rood-Wit JD6 5 6 2 0 3
6 Westerpark JD4 5 0 0 0 5
MA1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké MA3 5 13 4 1 0
2 Saxenburg MA1 5 13 4 1 0
3 Mijdrecht MA2 5 7 2 1 2
4 Haarlem MA2 5 4 1 1 3
5 AMVJ MA1 5 4 1 1 3
6 HBS MA3 5 1 0 1 4
MA2 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam MA4 5 11 3 2 0
2 Alkmaar MA2 5 11 3 2 0
3 Saxenburg MA2 5 11 3 2 0
4 Kikkers ma4 5 6 2 0 3
5 Bloemendaal MA4 5 3 1 0 4
6 Magnus MA1 5 0 0 0 5
MB1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Myra MB2 5 13 4 1 0
2 HIC MB2 5 10 3 1 1
3 VVV MB1 5 10 3 1 1
4 Overbos MB2 5 4 1 1 3
5 Heerhugowaard MB1 5 3 1 0 4
6 Saxenburg MB1 5 2 0 2 3
MB2 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AMVJ MB3 5 12 4 0 1
2 Xenios MB3 5 12 4 0 1
3 Saxenburg MB2 5 9 3 0 2
4 Abcoude MB2 5 6 2 0 3
5 Hermes MB1 5 6 2 0 3
6 Qui Vive MB4 5 0 0 0 5
MB3 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Waterland MB2 5 15 5 0 0
2 IJburg MB6 5 10 3 1 1
3 Saxenburg MB3 5 7 2 1 2
4 Rood-Wit MB7 5 4 1 1 3
5 Mijdrecht MB3 5 4 1 1 3
6 Enkhuizen (WFHC) MB1 5 3 1 0 4
MB4 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Haarlem MB8 5 10 3 1 1
2 Saxenburg MB4 5 10 3 1 1
3 AthenA MB6 5 9 3 0 2
4 Spire (WFHC) MB1 5 9 3 0 2
5 Overbos MB6 5 6 2 0 3
6 IJburg MB8 5 0 0 0 5
MC1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Xenios MC1 5 13 4 1 0
2 Westerpark MC1 5 13 4 1 0
3 Saxenburg MC1 5 7 2 1 2
4 Hisalis MC1 5 7 2 1 2
5 Myra MC1 5 3 1 0 4
6 HBS MC2 5 0 0 0 5
MC2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Strawberries MC1 5 13 4 1 0
2 Uitgeest MC1 5 9 3 0 2
3 Hoorn (WFHC) MC1 5 8 2 2 1
4 Myra MC2 5 7 2 1 2
5 Kikkers MC2 5 6 2 0 3
6 Saxenburg MC2 5 0 0 0 5
MC3 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HBS MC4 5 15 5 0 0
2 Hisalis MC3 5 9 3 0 2
3 Saxenburg MC3 5 7 2 1 2
4 IJburg MC4 5 6 2 0 3
5 Terriërs MC6 5 5 1 2 2
6 Kikkers MC5 5 1 0 1 4
MC4 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Haarlem MC5 5 15 5 0 0
2 Spire (WFHC) MC1 5 12 4 0 1
3 Hoorn (WFHC) MC3 5 7 2 1 2
4 Saxenburg MC4 5 4 1 1 3
5 Westerpark MC4 5 3 1 0 4
6 Strawberries MC4 5 2 0 2 3
MC5 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 FIT MC5 5 12 4 0 1
2 Saxenburg MC5 5 12 4 0 1
3 Spaarndam MC2 5 10 3 1 1
4 HBS MC6 5 7 2 1 2
5 Uitgeest MC4 5 3 1 0 4
6 Purmerend MC4 5 0 0 0 5
MC6 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Heerhugowaard MC2 5 15 5 0 0
2 Strawberries MC5 5 10 3 1 1
3 Saxenburg MC6 5 8 2 2 1
4 Hoorn (WFHC) MC4 5 5 1 2 2
5 Bennebroek MC5 5 4 1 1 3
6 FIT MC7 5 0 0 0 5
MD1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MD1 5 15 5 0 0
2 Hisalis MD1 5 10 3 1 1
3 Alliance MD3 5 9 3 0 2
4 Hurley MD3 5 7 2 1 2
5 AthenA MD3 5 3 1 0 4
6 Hermes MD1 5 0 0 0 5
MD2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Kraaien MD1 5 13 4 1 0
2 Saxenburg MD2 5 10 3 1 1
3 Alkmaar MD2 5 8 2 2 1
4 Kikkers MD3 5 6 2 0 3
5 Uitgeest MD2 5 6 2 0 3
6 Strawberries MD2 5 0 0 0 5
MD3 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Spaarndam MD1 5 15 5 0 0
2 Kikkers MD6 5 12 4 0 1
3 Strawberries MD3 5 9 3 0 2
4 Haarlem MD4 5 6 2 0 3
5 Saxenburg MD3 5 1 0 1 4
6 Hisalis MD5 5 1 0 1 4
MD4 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit MD5 5 15 5 0 0
2 Saxenburg MD4 5 12 4 0 1
3 HBS MD4 5 9 3 0 2
4 Alliance MD8 5 6 2 0 3
5 Haarlem MD5 5 3 1 0 4
6 Bennebroek MD5 5 0 0 0 5
MD5 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal MD6 5 11 3 2 0
2 Saxenburg MD5 5 10 3 1 1
3 Westerpark MD5 5 10 3 1 1
4 Alliance MD10 5 9 3 0 2
5 Kikkers MD7 5 1 0 1 4
6 VVV MD7 5 1 0 1 4
MD6 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit MD8 4 12 4 0 0
2 Strawberries MD4 4 9 3 0 1
3 Westerpark MD6 4 6 2 0 2
4 Saxenburg MD6 4 3 1 0 3
5 HIC MD7 4 0 0 0 4
MD7 - 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Haarlem MD6 5 12 4 0 1
2 HBS MD6 5 12 4 0 1
3 Alkmaar MD6 5 12 4 0 1
4 Saxenburg MD7 5 6 2 0 3
5 Strawberries MD5 5 3 1 0 4
6 Rood-Wit MD9 5 0 0 0 5
Senioren 
D1 Silvercup - Silvercup - Poulefase
Pos. Team # Punten W G V
1 Abcoude D1 0 0 0 0 0
2 Alkemade D1 0 0 0 0 0
3 Nieuwegein D1 0 0 0 0 0
4 Saxenburg D1 0 0 0 0 0
Dames 1 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Noordwijk D1 6 18 6 0 0
2 Castricum D1 6 15 5 0 1
3 Ypenburg D1 6 14 4 2 0
4 Ommoord D1 6 12 4 0 2
5 HDS D1 6 10 3 1 2
6 Voorhout D1 6 9 3 0 3
7 Kieviten D1 6 8 2 2 2
8 Hisalis D1 6 7 2 1 3
9 Pijnacker D1 6 5 1 2 3
10 Catwijck D1 6 4 1 1 4
11 Zandvoort D1 6 1 0 1 5
12 Saxenburg D1 6 0 0 0 6
Dames 2 - Res. 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HIC D15 5 10 3 1 1
2 Westerpark D9 5 10 3 1 1
3 Saxenburg D2 5 9 3 0 2
4 Myra D10 5 6 2 0 3
5 Haarlem D2 5 6 2 0 3
6 AMVJ D13 5 3 1 0 4
Heren 1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Catwijck H1 5 15 5 0 0
2 Rijnvliet H1 6 13 4 1 1
3 Heerhugowaard H1 6 12 4 0 2
4 Nijkerk H1 6 12 4 0 2
5 Saxenburg H1 5 10 3 1 1
6 Thor H1 5 9 3 0 2
7 Voorhout H1 5 6 2 0 3
8 Lelystad H1 6 4 1 1 4
9 Nieuwkoop H1 5 3 1 0 4
10 Haaskamp H1 5 3 1 0 4
11 IJburg H1 6 1 0 1 5
Heren 2 - Res. 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley H22 5 13 4 1 0
2 AMVJ H10 5 10 3 1 1
3 Hurley H23 5 7 2 1 2
4 Westerpark H12 5 7 2 1 2
5 Saxenburg H2 5 3 1 0 4
6 Pinoké H17 5 2 0 2 3
Heren Veteranen L - Klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 FIT HL1 5 15 5 0 0
2 Saxenburg HL1 5 8 2 2 1
3 Bloemendaal HL2 5 8 2 2 1
4 Kraaien HL1 5 4 1 1 3
5 Heerhugowaard HL1 5 4 1 1 3
6 Bennebroek HL1 5 3 1 0 4
Jong Dames 1 - Jong 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hisalis DJ1 5 15 5 0 0
2 Kraaien DJ2 5 12 4 0 1
3 Reigers DJ1 5 9 3 0 2
4 Saxenburg DJ1 5 4 1 1 3
5 HBS DJ2 5 4 1 1 3
6 Haarlem DJ2 5 0 0 0 5