Standen

Jeugd 
J8E1 - 1e klasse
JE1 - 1e klasse
JE2 - 1e klasse
M8E1 - 1e klasse
M8E1 zaal - 1e klasse
M8E2 - 1e klasse
M8E3 - 1e klasse
M8E4 - 1e klasse
ME1 - 1e klasse
ME2 - 1e klasse
ME3 - 1e klasse
ME4 - 1e klasse
MF1 - 1e klasse
MF2 - 1e klasse
MF3 - 1e klasse
MF4 - 1e klasse
Mix F5 - 1e klasse
Junioren 
JA1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Heerhugowaard JA1 1 3 1 0 0
2 Bloemendaal JA4 1 3 1 0 0
3 Saxenburg JA1 1 1 0 1 0
4 Terriërs JA2 1 1 0 1 0
5 Alliance JA5 1 0 0 0 1
6 Waterland JA1 1 0 0 0 1
JC1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Purmerend JC1 4 12 4 0 0
2 Uitgeest JC1 4 9 3 0 1
3 Saxenburg JC1 5 9 3 0 2
4 Rood-Wit JC4 5 4 1 1 3
5 Reigers JC2 4 4 1 1 2
6 Myra JC3 4 0 0 0 4
JC1 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Uitgeest JC1 4 10 3 1 0
2 Terriërs JC2 6 8 2 2 2
3 VVV JC1 4 6 2 0 2
4 Qui Vive JC2 4 6 2 0 2
5 Reigers JC2 6 5 1 2 3
6 Purmerend JC1 2 4 1 1 0
7 Saxenburg JC1 4 2 0 2 2
JD1 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Zandvoort JD1 4 12 4 0 0
2 Saxenburg JD1 4 9 3 0 1
3 Westerpark JD3 4 6 2 0 2
4 Amsterdam JD6 4 6 2 0 2
5 AthenA JD6 4 3 1 0 3
6 Mijdrecht JD2 4 0 0 0 4
JD1 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hermes JD1 6 18 6 0 0
2 Zandvoort JD1 6 13 4 1 1
3 Kikkers JD3 8 12 4 0 4
4 AthenA JD6 8 9 3 0 5
5 Amsterdam JD6 4 6 2 0 2
6 Saxenburg JD1 6 4 1 1 4
7 Mijdrecht JD2 4 0 0 0 4
MA1 - Sub-topklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké MA3 5 15 5 0 0
2 Amsterdam MA2 4 10 3 1 0
3 Heerhugowaard MA1 4 9 3 0 1
4 Overbos MA1 5 7 2 1 2
5 Bloemendaal MA2 4 6 2 0 2
6 Saxenburg MA1 5 2 0 2 3
7 Alliance MA2 4 1 0 1 3
8 Westerpark MA1 5 1 0 1 4
MA1 zaal - Sub-topklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bennebroek MA1 6 16 5 1 0
2 Pinoké MA2 4 12 4 0 0
3 Pinoké MA3 6 7 2 1 3
4 Abcoude MA1 4 6 2 0 2
5 Amsterdam MA2 4 6 2 0 2
6 Mijdrecht MA1 6 6 2 0 4
7 Saxenburg MA1 6 0 0 0 6
MA2 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Strawberries MA4 1 3 1 0 0
2 Bloemendaal MA5 1 1 0 1 0
3 Forescate MA6 1 1 0 1 0
4 Saxenburg MA2 0 0 0 0 0
5 HBS MA6 1 0 0 0 1
MB1 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Heerhugowaard MB1 4 9 3 0 1
2 Saxenburg MB1 5 9 3 0 2
3 AthenA MB3 5 9 2 3 0
4 Qui Vive MB2 5 7 2 1 2
5 Castricum MB2 4 5 1 2 1
6 Alliance MB3 4 5 1 2 1
7 HBS MB3 4 4 1 1 2
8 Kikkers MB4 5 1 0 1 4
MB1 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Qui Vive MB2 6 18 6 0 0
2 AthenA MB3 6 15 5 0 1
3 HBS MB3 8 13 4 1 3
4 Alliance MB3 8 12 4 0 4
5 Castricum MB2 8 6 2 0 6
6 Saxenburg MB1 6 4 1 1 4
7 Heerhugowaard MB1 6 2 0 2 4
MB12 zaal - Sub-topklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Xenios MB12 6 18 6 0 0
2 Amstelveen MB12 8 9 2 3 3
3 AMVJ MB12 4 8 2 2 0
4 Mijdrecht MB12 6 7 2 1 3
5 Castricum MB12 6 7 1 4 1
6 Kikkers MB12 4 4 1 1 2
7 Saxenburg MB12 8 4 1 1 6
MB2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Kraaien MB2 5 13 4 1 0
2 Saxenburg MB2 5 10 3 1 1
3 HIC MB3 4 9 3 0 1
4 FIT MB2 4 5 1 2 1
5 HBS MB5 5 4 1 1 3
6 Amstelveen MB2 4 4 1 1 2
7 Pinoké MB4 5 4 1 1 3
8 Amsterdam MB4 4 1 0 1 3
MB2 zaal - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hoorn (WFHC) MB2 6 13 4 1 1
2 Reigers MB2 4 10 3 1 0
3 Pinoké MB4 4 10 3 1 0
4 Alliance MB7 6 7 2 1 3
5 Saxenburg MB2 6 6 2 0 4
6 HBS MB5 4 4 1 1 2
7 Amstelveen MB2 6 1 0 1 5
MB3 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal MB4 1 3 1 0 0
2 Westerpark MB3 1 3 1 0 0
3 Haarlem MB6 1 1 0 1 0
4 Spaarndam MB1 1 1 0 1 0
5 Haarlem MB5 1 0 0 0 1
6 Saxenburg MB3 1 0 0 0 1
MB4 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MB4 1 3 1 0 0
2 Hoorn (WFHC) MB5 1 3 1 0 0
3 Alkmaar MB5 1 1 0 1 0
4 Haarlem MB7 1 1 0 1 0
5 Spire (WFHC) MB1 0 0 0 0 0
6 Heerhugowaard MB3 1 0 0 0 1
7 Westerpark MB5 1 0 0 0 1
MC1 - Subtopklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal MC2 5 15 5 0 0
2 FIT MC1 5 10 3 1 1
3 Saxenburg MC1 5 7 2 1 2
4 Alliance MC2 4 4 1 1 2
5 Haarlem MC1 5 2 0 2 3
6 Hurley MC2 4 1 0 1 3
MC1 zaal - Sub-topklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MC1 6 13 4 1 1
2 Rood-Wit MC2 6 10 3 1 2
3 Abcoude MC1 4 9 3 0 1
4 Terriërs MC2 4 9 3 0 1
5 Alliance MC2 4 7 2 1 1
6 Purmerend MC1 6 2 0 2 4
7 Pinoké MC3 6 1 0 1 5
MC12 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Castricum MC2 6 14 4 2 0
2 Saxenburg MC12 4 7 2 1 1
3 Zandvoort MC12 6 7 2 1 3
4 Abcoude MC12 2 3 1 0 1
5 AMVJ MC23 6 3 1 0 5
MC2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Qui Vive MC2 4 10 3 1 0
2 Hoorn (WFHC) MC2 4 10 3 1 0
3 Saxenburg MC2 4 9 3 0 1
4 Alkmaar MC3 4 3 1 0 3
5 HBS MC4 4 3 1 0 3
6 Rood-Wit MC4 4 0 0 0 4
MC2 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Qui Vive MC2 8 21 7 0 1
2 Strawberries MC2 6 11 3 2 1
3 Hoorn (WFHC) MC2 6 10 3 1 2
4 HBS MC4 8 10 3 1 4
5 Saxenburg MC2 4 4 1 1 2
6 IJburg MC3 6 2 0 2 4
7 Westerpark MC2 4 1 0 1 3
MC3 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Waterland MC1 1 3 1 0 0
2 Haarlem MC5 1 3 1 0 0
3 Bennebroek MC4 1 3 1 0 0
4 Westerpark MC3 1 0 0 0 1
5 Saxenburg MC3 1 0 0 0 1
6 Alkmaar MC7 1 0 0 0 1
MC4 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MC4 1 3 1 0 0
2 Heerhugowaard MC2 1 3 1 0 0
3 Alkmaar MC8 1 1 0 1 0
4 Haarlem MC7 1 1 0 1 0
5 Westerpark MC4 1 0 0 0 1
6 Hoorn (WFHC) MC4 1 0 0 0 1
MC5 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal MC6 1 3 1 0 0
2 Forescate MC8 1 3 1 0 0
3 Haarlem MC4 1 3 1 0 0
4 Saxenburg MC5 1 0 0 0 1
5 Spaarndam MC2 1 0 0 0 1
6 Alkmaar MC6 1 0 0 0 1
MC6 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Waterland MC3 1 3 1 0 0
2 Heerhugowaard MC3 1 3 1 0 0
3 Saxenburg MC6 1 3 1 0 0
4 Purmerend MC5 0 0 0 0 0
5 Haarlem MC8 1 0 0 0 1
6 Westerpark MC5 1 0 0 0 1
7 Hoorn (WFHC) MC5 1 0 0 0 1
MD1 - Sub-topklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Amstelveen MD1 5 13 4 1 0
2 Saxenburg MD1 5 10 3 1 1
3 Haarlem MD1 5 9 3 0 2
4 AthenA MD2 5 7 2 1 2
5 Amsterdam MD3 4 1 0 1 3
6 Myra MD2 4 0 0 0 4
MD1 zaal - Sub-topklasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Purmerend MD1 8 16 5 1 2
2 Saxenburg MD1 6 15 5 0 1
3 Amsterdam MD3 6 10 3 1 2
4 HIC MD2 2 4 1 1 0
5 Myra MD2 4 4 1 1 2
6 Reigers MD2 4 3 1 0 3
7 Strawberries MD1 6 0 0 0 6
MD12 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 HIC MD13 4 12 4 0 0
2 Qui Vive MD12 4 8 2 2 0
3 Xenios MD12 4 7 2 1 1
4 Mijdrecht MD12 6 6 2 0 4
5 Saxenburg MD12 2 4 1 1 0
6 Castricum MD12 6 4 1 1 4
7 Myra MD12 4 1 0 1 3
MD2 - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Westerpark MD2 4 10 3 1 0
2 Saxenburg MD2 4 7 2 1 1
3 Haarlem MD2 4 7 2 1 1
4 Alliance MD5 4 5 1 2 1
5 Amsterdam MD4 4 3 1 0 3
6 Bennebroek MD3 4 1 0 1 3
MD2 zaal - 2e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Haarlem MD2 4 9 3 0 1
2 Amsterdam MD4 2 6 2 0 0
3 Bennebroek MD2 2 6 2 0 0
4 Saxenburg MD2 4 6 2 0 2
5 Overbos MD3 4 6 2 0 2
6 Uitgeest MD2 4 3 1 0 3
7 Hermes MD1 4 0 0 0 4
MD3 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MD3 1 3 1 0 0
2 Haarlem MD5 1 3 1 0 0
3 Heerhugowaard MD2 1 3 1 0 0
4 Alkmaar MD7 1 0 0 0 1
5 Spire (WFHC) MD2 1 0 0 0 1
6 Hoorn (WFHC) MD3 1 0 0 0 1
MD4 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg MD4 1 3 1 0 0
2 Waterland MD1 1 3 1 0 0
3 Alkmaar MD4 1 1 0 1 0
4 Alliance MD7 1 1 0 1 0
5 Westerpark MD3 1 0 0 0 1
6 Haarlem MD4 1 0 0 0 1
MD5 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Westerpark MD4 1 3 1 0 0
2 Alkmaar MD5 1 3 1 0 0
3 Saxenburg MD5 1 3 1 0 0
4 Bennebroek MD5 1 0 0 0 1
5 Haarlem MD6 1 0 0 0 1
6 Terriërs MD5 1 0 0 0 1
MD6 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Westerpark MD6 1 3 1 0 0
2 Bennebroek MD6 1 3 1 0 0
3 Spaarndam MD2 1 3 1 0 0
4 Saxenburg MD6 1 0 0 0 1
5 Zandvoort MD3 1 0 0 0 1
6 Haarlem MD7 1 0 0 0 1
MD7 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Westerpark MD5 1 3 1 0 0
2 Waterland MD2 1 3 1 0 0
3 Xenios MD7 1 3 1 0 0
4 Alkmaar MD6 1 0 0 0 1
5 Purmerend MD4 1 0 0 0 1
6 Saxenburg MD7 1 0 0 0 1
Senioren 
D1 Silvercup - Silvercup - Poulefase
Pos. Team # Punten W G V
1 Nieuwegein D1 3 9 3 0 0
2 Saxenburg D1 3 6 2 0 1
3 Abcoude D1 3 3 1 0 2
4 Alkemade D1 3 0 0 0 3
Dames 1 - 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Ypenburg D1 11 27 8 3 0
2 Noordwijk D1 11 25 8 1 2
3 Castricum D1 11 23 7 2 2
4 Kieviten D1 11 23 7 2 2
5 Ommoord D1 11 21 7 0 4
6 Hisalis D1 11 17 5 2 4
7 HDS D1 11 14 4 2 5
8 Voorhout D1 11 13 4 1 6
9 Pijnacker D1 11 11 3 2 6
10 Catwijck D1 11 11 3 2 6
11 Saxenburg D1 11 3 1 0 10
12 Zandvoort D1 11 1 0 1 10
Dames 1 zaal - Subtopklasse NC
Pos. Team # Punten W G V
1 Hoorn (WFHC) D1 0 0 0 0 0
2 Purmerend D1 0 0 0 0 0
3 Reigers D1 0 0 0 0 0
4 Saxenburg D1 0 0 0 0 0
Dames 2 - Res. 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg D2 10 24 8 0 2
2 HIC D15 10 19 6 1 3
3 Haarlem D2 10 15 5 0 5
4 Westerpark D9 10 14 4 2 4
5 AMVJ D13 10 9 3 0 7
6 Myra D10 10 7 2 1 7
Dames 2/DJ1 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Saxenburg D2 1 3 1 0 0
2 HBS DJ2 1 3 1 0 0
3 Alphen D5 0 0 0 0 0
4 Eemvallei DJ1 0 0 0 0 0
5 AthenA DJ6 1 0 0 0 1
6 AMVJ DJ5 1 0 0 0 1
H1 - beker - Silvercup - Poulefase
Pos. Team # Punten W G V
1 Kraaien H1 3 7 2 1 0
2 Zeewolde H1 3 5 1 2 0
3 Weesp H1 3 4 1 1 1
4 Saxenburg H1 3 0 0 0 3
Heren 1 - 4e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Catwijck H1 10 28 9 1 0
2 Rijnvliet H1 10 25 8 1 1
3 Heerhugowaard H1 10 21 7 0 3
4 Nijkerk H1 10 18 6 0 4
5 Saxenburg H1 10 16 5 1 4
6 Haaskamp H1 10 16 5 1 4
7 Thor H1 10 12 4 0 6
8 Lelystad H1 9 10 3 1 5
9 Voorhout H1 10 7 2 1 7
10 Nieuwkoop H1 9 4 1 1 7
11 IJburg H1 10 1 0 1 9
Heren 1 zaal - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 AthenA H1 6 16 5 1 0
2 Saxenburg H1 4 9 3 0 1
3 Heerhugowaard H1 6 7 2 1 3
4 IJburg H1 4 3 1 0 3
5 Hermes H1 4 0 0 0 4
Heren 1/2 - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Nieuwkoop H1 1 3 1 0 0
2 Saxenburg H1 1 3 1 0 0
3 Eemvallei H1 1 3 1 0 0
4 Roomburg H5 1 0 0 0 1
5 HBS HJ1 1 0 0 0 1
6 AMVJ H8 1 0 0 0 1
Heren 2 - Res. 5e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley H22 10 22 7 1 2
2 AMVJ H10 10 20 6 2 2
3 Hurley H23 10 15 4 3 3
4 Westerpark H12 10 13 4 1 5
5 Saxenburg H2 10 9 3 0 7
6 Pinoké H17 10 6 1 3 6
Heren Veteranen L - Klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 FIT HL1 10 26 8 2 0
2 Bloemendaal HL2 10 21 6 3 1
3 Saxenburg HL1 10 18 5 3 2
4 Kraaien HL1 10 10 3 1 6
5 Heerhugowaard HL1 10 7 2 1 7
6 Bennebroek HL1 10 3 1 0 9
Heren Veteranen L Winter - 1e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal HL1 1 3 1 0 0
2 Alliance HL1 1 3 1 0 0
3 Alecto HLA 1 3 1 0 0
4 Saxenburg HL1 1 0 0 0 1
5 Kraaien HL1 1 0 0 0 1
6 Weesp HVL1 1 0 0 0 1
Jong Dames 1 - Jong 3e klasse
Pos. Team # Punten W G V
1 Hisalis DJ1 10 28 9 1 0
2 Kraaien DJ2 10 20 6 2 2
3 Reigers DJ1 10 19 6 1 3
4 HBS DJ2 10 10 3 1 6
5 Saxenburg DJ1 10 7 2 1 7
6 Haarlem DJ2 10 3 1 0 9